„Ucha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie – w muzyce ja”

Dzień Muzyki w przedszkolu to wyjątkowe święto, które stanowi idealną okazję do wprowadzenia dzieci w fascynujący świat dźwięków, rytmów i melodii. Jest to święto, które jednoczy wszystkich ludzi, bo każdy człowiek ma jakąś ulubioną melodię, którą nuci, słucha, do której tańczy, a może nawet wygrywa. Dzień Muzyki w naszym przedszkolu był więc doskonałą okazją, aby grać, tańczyć i śpiewać. Na zajęciach dzieci przeniosły się do krainy dźwięków, aby wspólnie bawić się muzyką. Przedszkolaki nie tylko uważnie słuchały utworów muzycznych, ale również aktywnie uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych oraz miały możliwość samodzielnej gry na instrumentach. Ta muzyczna uczta zapewne dostarczyła dzieciom wiele radości i uśmiechu na twarzy.

Skip to content