31 października 2023 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia przedszkolaki wcieliły się w postacie świętych, m.in. Matki Teresy z Kalkuty, św. Franciszka, św. Mikołaja, św. Józefa, Maryi czy też aniołków.

Nasze spotkanie na sali Małego Artysty stało się okazją do poznania kim byli nasi święci patronowie, czym się zajmowali i co sprawiło, że ich życie było tak wyjątkowe i święte. Dzieci dowiedziały się, że każdy z nas może być święty, i że wcale nie potrzeba do tego żadnych wielkich, bohaterskich czynów. Ważne by w codziennym życiu i zwykłych sprawach kierować się miłością do siebie, innych.

Poprzez coroczną organizację balu pragniemy uświadomić dzieciom, że Dzień Wszystkich Świętych to dzień radosny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólną zabawę, a rodzicom za przygotowanie dla swych pociech strojów i atrybutów kojarzących się ze świętymi.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami dotyczącymi naszego balu w mediach: dami24.pl , cozadzien.pl , radom.naszemiasto.pl

Skip to content