Gwiazda Betlejemska już na niebie wschodzi,
Niechaj się Wam wszystkim jak najlepiej powodzi.
Szczęście niech Wam służy o każdej godzinie
I to co najlepsze niech Was nie ominie!
Niech przy zapachu strojnej choinki,
Upłyną piękne chwile polskiej wigilii
Ze wspólnie śpiewaną kolędą,
Gośćmi przy stole,
W pełnym Miłości rodzinnym kole!

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego tradycją naszego przedszkola jest przygotowanie i wystawienie w okresie przedświątecznym Jasełek. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków z grupy TĘCZOWA KRAINA wprowadziły całą społeczność przedszkolną w  świąteczny i magiczny czas. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sceny – stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali aktorzy z wielkim przejęciem wygłaszali swoje role i z radością śpiewali kolędy i pastorałki.

Wszystkim naszym dzieciom i Rodzicom życzymy rodzinnych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia!

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia w mediach: radom.naszemiasto.pl


Skip to content