Dziś obchodzimy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste powitanie tej pięknej pory roku. Dzieci miały okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu nauczycielek oraz dzieci pt. „Wiosna w świecie krasnoludków”, któremu towarzyszyły wspólne śpiewy i tańce.

Na widowni zasiedli także zaproszeni na uroczystość goście: Pani Prezydent Katarzyna Kalinowska, Pani Prezydent Marta Michalska-Wilk, Radna Rady Miejskiej pani Wioletta Kotkowska, Dyrekcja przedszkola oraz rodzice.

Na zakończenie odbył się pokaz mody wiosennej w wykonaniu dzieci z grup 5-6 letnich. Dzieci z ogromną radością zaprezentowały przepiękne, kolorowe stroje tematycznie związane z aktualną porą roku.

To był kolorowy, radosny dzień – szkoda, że następny dopiero za rok!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia na naszym profilu na Facebooku.

Skip to content