15 kwietnia w naszym przedszkolu rozpoczęła się III Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. Przedszkolaki zaprezentowały swój okrzyk bojowy, następnie sprawdzały swoje umiejętności sportowe. W tegorocznym programie zaplanowano zabawy ruchowe i sportowe. Dzieci z wielkim zaangażowaniem brały udział w zespołowej rywalizacji. Atmosfera w czasie imprezy była wspaniała, na twarzach dzieci gościł uśmiech i zadowolenie. To wydarzenie dostarczyło dzieciom niepowtarzalnych przeżyć towarzyszących sportowej zabawie oraz wiele radości. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał medal, ponieważ wszyscy zostali zwycięzcami. Wielkie brawa dla wszystkich przedszkolaków za fantastyczną atmosferę w duchu sportowej rywalizacji.