Nasze przedszkole uczestniczy w realizacji Projektu Unijnego 
„Zintegrowany system zarządzania oświatą”

iPrzedszkole – Zintegrowany System Zarządzania Oświatą
W przedszkolu działa System iPrzedszkole – Zintegrowany System Zarządzania Oświatą. System iPrzedszkole zapewnia identyfikację dziecka i automatyczne rejestrowanie jego czasu pobytu w przedszkolu przy wykorzystaniu indywidualnych kart zbliżeniowych. Nalicza on opłaty za godziny pobytu dziecka w przedszkolu zgodnie z aktualną Uchwałą Nr 583/2013 Rady Miejskiej w Radomiu z dnia 26 sierpnia 2013 r. w sprawie Uchwały Nr 497/2013 Rady Miejskiej w Radomiu w sprawie określenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz ustalenia opłat za niektóre świadczenia udzielane przez przedszkola publiczne, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Radomia. 

Prosimy rodziców o odwiedzanie strony internetowej:

www.oswiatawradomiu.pl

A następnie wybieranie zakładki:

Aplikacje Radomskiej Platformy Edukacyjnej

Krok po kroku „Jak aktywować kartę ” 
https://portal.oswiatawradomiu.pl/jst/radom/inline/21.aspx

Skip to content