WYCHOWAWCY:
mgr Justyna Chodor
mgr Martyna Czarnecka

Hej, hej to my  SKRZATY!!! Śmiało przekraczamy próg przedszkola.

To już drugi rok naszego pobytu w przedszkolu. W trakcie zajęć i zabaw doskonalimy umiejętności nabyte w ubiegłym roku. Jesteśmy samodzielni, lubimy się razem bawić. Wielką frajdą są dla nas wszelkie zajęcia ruchowe – zabawy, ćwiczenia – zarówno w sali jak i na powietrzu. Lubimy rysować, malować i wycinać. Podczas pracy odkrywamy  świat poprzez działanie, obserwację, poszukiwanie i analizowanie oraz samodzielne lub z niewielką pomocą pań dochodzenie do rozwiązywania różnych problemów, których codziennie jest dużo. Poza pracą dużo czasu spędzamy na dowolnej zabawie w sali i w ogrodzie przedszkolnym. Czas w przedszkolu spędzamy na zabawie  i nauce. Do przedszkola przychodzimy z uśmiechem, bo tu jest wesoło i bezpiecznie.

5.10.2023

Sprzątanie dla Polski