Serdecznie zapraszamy do udziału w  rodzinnym konkursie pt. „EKO – INSTRUMENT” organizowanym przez naszą placówkę.

Wspólna zabawa to szansa na pogłębienie więzi rodzinnych oraz kreatywności wśród dzieci, dlatego zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do przygotowania konkursowej pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, dzieciom oraz pracownikom przedszkola, którzy włączyli się w przygotowanie naszego przedszkolnego Kiermaszu Wielkanocnego, a następnie wzięli w nim udział  hojnie wspierając akcję.

Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na dofinansowanie atrakcji dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.

Bardzo dziękujemy za Państwa hojność, życzliwość oraz pozytywny odbiór

Drodzy Rodzice,

w załączeniu przekazujemy informację dotyczącą bezpłatnych grup wsparcia dla rodziców dzieci chorujących na depresję oraz inne zaburzenia nastroju, zaburzenia psychiczne.

Spotkania organizowane są przez „Fundację z Dietą po Zdrowie” w ramach projektu finansowanego z Budżetu Województwa Mazowieckiego na temat problematyki stresu rodzicielskiego w kontekście choroby psychicznej dziecka.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima” organizowanym przez nasze przedszkole. Zachęcamy do udziału wszystkie przedszkola i oddziały przedszkolne z Radomia. W załączniku przesyłamy regulamin, prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią.

Drodzy Rodzice

Już po raz XXIV Towarzystwo Nasz Dom  organizuje ogólnopolską akcję Góra Grosza !

Celem akcji jest:

– zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Głównym obszarem wsparcia jest:

1. a) pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej
  2. b) pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczej
  3. c) usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczej
  4. d) programy dla rodzin zastępczych i adopcyjnych
  5. e) programy dla dzieci jak i dla osób z ich otoczenia
  6. f) lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.

Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) w placówkach w całej Polsce od dnia 01.11.2023 do 29.02.2024r. Przekazywanie paczek z policzonymi i posegregowanymi  monetami do Urzędów Pocztowych nastąpi do 31.03.2024r.

W naszej placówce Akcja prowadzona będzie we wszystkich grupach. Monety groszowe (od 1 gr. do 5 zł) dzieci wrzucają do oznakowanego pojemnika w grupie.

Zachęcamy państwa do przyłączenia się do naszej zbiórki monet.

Przedszkolaki  nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady:

Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam przedstawicieli Rad Oddziałowych na zebranie Rady Rodziców. Spotkanie odbędzie się 02.10.2023r. /poniedziałek/ w budynku przedszkola przy ul. Kilińskiego 20.

Dyrektor przedszkola Małgorzata Jaskólska