Dziś, w przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie – odbył się Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu dzieci mogły przenieść się w świat swoich ulubionych bohaterów bajkowych. Przedszkole od samego rana tętniło życiem. Dzieci przybyły do przedszkola ubrane w stroje nawiązujące do swoich ulubionych postaci z bajek. Można było spotkać małe Królewny, Spider-Man’y, księżniczki z bajki Kraina Lodu oraz super bohaterów. Dzieci brały udział w malowaniu obrazków z postaciami z bajek, układaniu puzzli z wizerunkami bohaterów oraz w grach zręcznościowych, quizach i zabawach przy muzyce. Dzień postaci z bajek w przedszkolu był niewątpliwie niezapomnianym wydarzeniem. Dzieci bawiły się doskonale, miały okazję przenieść się w świat swoich ulubionych bohaterów. To miłe wspomnienie z pewnością pozostanie w ich sercach na długi czas.

Skip to content