„Jest takie miejsce na mapie świata- Polska! To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! „

W naszym przedszkolu 9 i 10 listopada odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.

Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas.

Dzieci z grupy MORSKA KRAINA oraz z grupy SÓWKI pod opieką swoich nauczycielek przygotowały piękne występy artystyczne nawiązujące do Święta 11 listopada, odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie dzieci, ubrane odświętnie, z emblematami symboli i barw narodowych, obejrzały występy. Dzieci dumnie i przejmująco śpiewały i recytowały wiersze o tematyce patriotycznej. Święta Narodowe, w naszym przedszkolu, zawsze są ważne i z szacunkiem kultywowane.

Nasza placówka po raz kolejny uczestniczyła w akcji #szkoładohymnu

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia udostępnioną w mediach: cozadzien.pl

Skip to content