Boże Narodzenie to czas magiczny i radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. W naszym przedszkolu przez cały grudzień panował świąteczny i radosny nastrój.

Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki oraz przystrojona choinka. Na tę okoliczność dzieci ze wszystkich grup wraz z nauczycielkami przygotowały dla swoich najbliższych świąteczne występy artystyczne. Przedszkolaki z zaangażowaniem recytowały wiersze i śpiewały utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Nie zabrakło świątecznych życzeń, ogromnych podziękowań za zaangażowanie i pomoc w kultywowanie przepięknych tradycji obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia. 

Spotkania świąteczne upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze, z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają  wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.

Skip to content