” Bal w przedszkolu dzisiaj, wyszły z szafy misie i proszą laleczki do miłej poleczki…”

8 stycznia w  naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. Na to niezwykłe wydarzenie, które co roku przynosi wiele radości, przedszkolaki przebrały się za znane postacie. W barwnym korowodzie dostrzec można było księżniczki, pszczółki, czarownice, wróżki, policjantów czy spidermanów. Dzieci świetnie się bawiły, chętnie uczestniczyły, wspólnie ze swoimi paniami,  w zabawach i pląsach, zorganizowanych przez panią Monikę Gruszkę. Zabawa przyniosła wiele radości naszym najmłodszym, była też okazją do integracji. Bal ten pozostawił wiele niesamowitych wrażeń.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów dla dzieci.